Aktualności

Tutaj znajdą Państwo najnowsze informacje o ważnych wydarzeniach w działalności Forecast Consulting

Nasze ostatnie sukcesy!

czwartek, 23 października 2014

Firma Forecast Consulting pragnie pochwalić się ostatnimi trzema projektami, które zostały napisane przez naszych specjalistów i zostały zakwalifikowane do dofinansowania!

- Poddziałanie 7.2.1 w woj. świętokrzyskim:

We wrześniu ruszył kolejny projekt przygotowany przez zespół Forecast Consulting. Celem tego projektu jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z uwagi na wady słuchu. Jest to pierwszy w Polsce projekt wykorzystujący system tłumaczenia języka migowego online.

 

- Podziałanie 8.1.1 w woj. opolskim:

Projekt napisany przez Forecast Consulting dotyczy szkoleń dla pracowników 40 mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z branży energetycznej, które mają swoją jednostkę organizacyjną w woj. opolskim.

 

- Poddziałanie 9.6.2 w woj. mazowieckim:

Projekt napisany przez nasz zespoł przewiduje bezpłatne szkolenia komputerowe z zakresu ECDL Base dla osób niepełnosprawnych zamieszkujących województwo mazowieckie, w tym w szczególności osób niepełnosprawnych słuchowo i w wieku 50+. Realizator doświadczony we współpracy z osobami niesłyszącymi zapewni asystę tłumaczy języka migowego. Zapewniona będzie także asysta niesłyszącego "native speakera", który usprawni proces komunikacji i umożliwi wyższy poziom tłumaczenia. Dla grup złożonych z osób o innych rodzajach niepełnosprawności zapewnieni zostaną asystenci osób niepełnosprawnych.